Свято весни – на радість жінкам

З нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня в Радивилівському районному будинку культури 4 березня була представлена вщерть заповненому залові глядачів (в основному це були жінки і дівчата) програма «Непоєднане з’єднати», до підготовки якої залучили чоловіків – керівників району, держслужбовців і спеціалістів деяких організацій та установ, причому залучили як учасників сценічного театралізованого дійства і концертної програми. Наприклад, поетичні рядки про жінок виголошували голова райдержадміністрації Олег Ващук і голова районної ради Володимир Кондик (читав власні вірші), співали вокальні ансамблі сільських голів і вчителів району, в духовому оркестрі районного будинку школяра грали й випускники різних літ. Звучали пісні і музика, демонструвався мультфільм, створені місцевими авторами. І взагалі програма була різноплановою – з хореографічними номерами, жартівливими сценками, виступами спортсменів, чаклуванням художника.

Зі святом жінок вітали депутат Рівненської обласної ради Анатолій Грисюк і міський голова Радивилова Микола Карапетян, який запросив до участі в концертній програмі гостя нашого міста – заслуженого артиста України Володимира Вермінського (він виконав 5 пісень).

Загалом концертна програма, сценаристом і активним учасником якої стала Оксана Чупіна, продовжувалася близько трьох годин і викликала у глядачів багато позитивних емоцій.

Близько двох десятків фотознімків із святкового дійства опубліковані тут: http://photo.i.ua/user/4454749/467704/

Радивилів svjato_8-Bereznja-2 svjato_8-Bereznja-3 svjato_8-Bereznja-4 svjato_8-Bereznja-5

Фотографував Володимир Ящук.

Наталя Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.