Свято водного хрещення в селі Перенятині

У неділю, 14 липня, біля мальовничого ставу в селі Перенятин Радивилівського району зібралося кілька сотень людей – тут відбулося свято водного хрещення громади християн віри євангельської.

Погода видалася досить сприятливою. Хоча на момент звершення таїнства святого водного хрещення почав накрапати дощ, він ніскільки не вплинув на піднесений настрій присутніх.

Святкове богослужіння вели заступник єпископа церков ХВЄ Рівненської області Степан Євтушенко і пресвітер перенятинської громади Сергій Ковальчук. З вітанням до присутніх звернувся народний депутат України по Дубенському виборчому округу №154 Олександр Дехтярчук. Своїми піснями славив Господа гурт сім’ї Боришкевичів.

Наголошувалося, що мовлене Іоанном Хрестителем до людей звучить крізь віки через Церкву Христову: під час хрещення ми входимо у воду, тим самим – згідно з Євангелієм – занурюємося в Ісуса і там, у воді, маємо залишити своє старе, гріховне життя.

Цього дня у заповіт із Господом вступили чотирнадцять нових членів церкви ХВЄ Радивилівського району.

Церква Християн Віри Євангельської – п’ятидесятництво – одна з пізніх протестантських течій християнства, яка виникла на початку XX століття у США. В останні роки спостерігається зростання п’ятидесятницьких церков по всьому світу.

Перенятин, ХВЄ, водне хрещення

Фото Володимира ЯЩУКА.

Фотоальбом можна переглянути за цим посиланням: http://photo.i.ua/user/5086/528569/?r=5470835&p=0

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.