Свято випускників трьох навчальних закладів

У народі кажуть, що є лише два пороги у житті, які не може не переступити жодна людина на землі: поріг отчого дому і поріг рідної школи. А відтак, мабуть, немає на землі людини, яка б не звідала щем радісного і, водночас, хвилюючого почуття у миттєвостях прощання з цими одвічними оберегами дитинства, у миттєвостях, у яких зустрічаються біль розлуки і світлі надії на ще не звідане майбутнє.

Цей погожий літній день стане неповторним і незабутнім для 26 випускників Крупеччини, їхніх батьків, учителів, громадськості. Адже саме цього дня випускники опорного закладу «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради», Довгалівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів та Ситненського ліцею, залишаючи безтурботну країну дитинства, гідно вийшли на фінішну пряму, отримали путівки у дорослість – свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Приємно, що серед випускників – ті учні, котрі за роки навчання сумлінною працею і наполегливістю заслужили найвищу почесну нагороду випускника України – золоту медаль, а ще – отримали грошову винагороду від наших меценатів, котрі завжди щедро інвестують галузь освіти, – агрокорпорації «Крупець» та ТОВ «РадиМО».

Імена Віолетти Ольшанської, Юлії Сови, Анастасії Мамчур – учнів Крупецької школи; Сергія Головчука – Довгалівської школи вписані до Книги пошани Крупеччини. Адже саме вони впродовж років навчання у школі – щорічні переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, численних інтелектуальних та творчих змагань, починаючи від районного рівня і завершуючи державним, часто дивилися на нас допитливими, розумними дитячими очима не лише з фото на сайтах Крупецької сільської ради і своїх шкіл, а й з фото на сторінках місцевих газет, соціальних мереж, радували своїми успіхами і дорослого, і малого у нашім краї.

Почесну місію нагородження проводили сільський голова Віталій Мошкун та директори Крупецької і Довгалівської шкіл Олександр Приступа і Микола Чубай, адресуючи винуватцям заходу теплі вітання. Зі щирими напутніми словами звернулися до випускників і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Микола Сова, класний керівник Ельвіра Рудишина, перші вчителі – Любов Петруля, Марія Кирячик та Марія Серватович.

 (З сайту Крупецької громади).

село Крупець біля Радивилова

Село Крупець Радивилівського району. Фото: організація “ВИДИВО”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.