Таборували діти християнські

У селі Хотин Радивилівського району три дні діяв православний оздоровчий табір на честь преподобного Амфілохія Почаївського.  Табір об’єднав в одну християнську сім’ю дітей недільних шкіл сіл Хотин, Коритне (настоятель ієрей Назарій Белейко), Пляшівка (настоятель ієрей Михаїл Кобзяк), Башарівка (настоятель протоієрей Степан Попадич).

Юні учасники табору мали не тільки можливість щодня спільно молитися та слухати духовні науки, але й відпочивати і розважатися. У програмі були незабутній велопробіг до Свято-Георгіївського монастиря, що на Козацьких Могилах, спортивно-інтелектуальні ігри, релігієзнавчо-дослідницькі подорожі сакральними пам’ятками села Хотина у супроводі екскурсовода, краєзнавця, авторки книги про це село пані Надії Мельник.

Хотин, християнський табірЗакінченню табору передувала спільна молитва, благословення отців та отримання цінних подарунків. Табір діяв з благословенням архієпископа Рівненського і Острозького УПЦ КП Іларіона. (Для Радивилів.info – за публікацією сайту Радивилівського благочиння Рівненської єпархії УПЦ КП).

Два десятки фото дивіться тут: http://radyvyliv-cerkva.rv.ua/news/xristiyanskij-tabir-v-s.xotin.html

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.