Такий вибір книг у радивилівській бібліотеці просто ошелешує…

Книга онлайн, Радивилівська бібліотекаЗадовольнити інформаційні потреби користувачів, забезпечити вільний доступ до інформації – саме в цьому полягає одна з найважливіших соціальних функцій бібліотеки. Головним елементом Радивилівської ЦРБ, як і будь-якої бібліотеки, завжди залишається читач. Власне, всі сервіси, послуги, котрі пропонує бібліотека, мають напрямок на задоволення потреб читачів.

Сьогодні, в умовах систематичного недофінансування бібліотек, процес формування їхніх фондів  дуже непростий. Дуже часто виникає запит на одне й те ж саме друковане джерело великою кількістю користувачів, даються взнаки нестача підручників і навчальних посібників, відсутність видання у фонді бібліотеки, що вивчається в навчальних закладах міста Радивилів та району.

Усі ці проблеми підказали працівникам бібліотеки ідею створення електронної колекції навчальної, наукової та художньої літератури. Вже більше 5 років Радивилівська ЦРБ працює над формуванням такої електронної бібліотеки – шляхом завантаження необхідних користувачам книг з мережі Інтернет. А в 2013 році волонтером нашої бібліотеки була подарована в користування унікальна електронна бібліотека «myhomlib», яка налічує понад 300 тисяч примірників книг, періодичних видань, різних за жанром і часом – як світових, так і українських авторів.

Саме з метою популяризації серед молоді цих електронних бібліотек проведена інформаційна година «Електронна бібліотека – шлях до інформації», повідомляє сайт Радивилівської ЦРБ (http://radlib.at.ua/). Присутні переконались у широких можливостях електронних бібліотек, у простоті пошуку матеріалів, здійснювали самостійний відбір необхідних книг. До речі, книги онлайн можна читати як у самій бібліотеці, так і вдома, записавши їх на електронний носій. Кваліфікована допомога бібліотекаря – забезпечена.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.