Таланти звідусіль. Фоторепортаж (близько 20 фото)

Радивилів, фестивальУ другий день VIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!» була представлена в Радивилівському районному будинку культури конкурсна програма за участю самодіяльних артистів Волинської, Житомирської, Запорізької, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької областей та міста Києва.

Для оцінювання представницького журі своє мистецтво запропонували по-справжньому талановиті, яскраві колективи і співаки. Наприклад, мені, авторові фоторепортажу, запам’яталися непересічні виступи представників таких міст, як Теребовля, Запоріжжя, Славута, Київ, Здолбунів, Ківерці… Достойно виступили й колективи Радивилова. Звучали пісні не лише козацької, але й стрілецької, повстанської  тематики, а також патріотичні пісні сьогоднішнього дня. Так що на гала-концерт у Радивилові, на центральній площі, в неділю варто прийти всім, хто цінують справжнє мистецтво пісні (початок о 17 годині).

Артисти виступають також у сільських клубних установах Радивилівщини. Увечері в суботу декотрі з них виступлять і на майдані Радивилова.

Радивилів, фестиваль Встань козацька славо, Берестечко Радивилів, фестиваль Встань козацька славо, Берестечко Радивилів, фестиваль Встань козацька славо, Берестечко Радивилів, фестиваль Встань козацька славо, Берестечко Радивилів, фестиваль Встань козацька славо, БерестечкоЩе два десятки фотознімків кореспондента Радивилів.info Володимира ЯЩУКА з конкурсної програми можна подивитися тут: http://jasc51.io.ua/album733958  ПАРОЛЬ ВХОДУ – RJPFWMRF

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Максим сказав:

    “Для оцінювання представницького журі своє мистецтво запропонували по-справжньому талановиті, яскраві колективи і співаки. Наприклад, мені, авторові фоторепортажу, запам’яталися непересічні виступи представників таких міст, як Теребовля, Запоріжжя, Славута, Київ, Здолбунів, Ківерці… Достойно виступили й колективи Радивилова. Звучали пісні не лише козацької, але й стрілецької, повстанської тематики, а також патріотичні пісні сьогоднішнього дня”. – це Радивилів.info за 13 червня.
    А це Сурми Радзівілів за 18 червня (через 5 днів), де якийсь “наш кор.” пише:
    “Для оцінювання представницького журі своє мистецтво запропонували по-справжньому талановиті, яскраві колективи і співаки. Містянам запам’яталися непересічні виступи представників таких міст, як Теребовля, Запоріжжя, Славута, Київ, Здолбунів, Ківерці… Достойно виступили й колективи Радивилова. Звучали пісні не лише козацької, але й стрілецької, повстанської тематики, а також патріотичні пісні сьогоднішнього дня”.
    Прохання виявити різницю. У першому виданні висловив автор думку від себе, а її в другому виданні приписали всім “містянам”. Ось так-то, списавши чуже, і просурмили!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.