Танцювальне шоу на підтримку наших воїнів

credo21 березня в Радивилівському районному будинку культури пройшов благодійний концерт рівненського балетного колективу «Кредо» (як зазначалося в рекламних плакатах, ballet “CREDO” – танцювальне шоу “MODERN DANCE PROGRAM”), усі зібрані кошти будуть передані на потреби наших воїнів в АТО. Керує колективом виходець з Радивилівщини 28-річний Назар Крук, який свого часу закінчив Радивилівський професійний ліцей, а потім здобув і університетську мистецьку освіту.

Перед початком концерту радивилівський хореограф Наталія Бортник розповіла про значущість такої акції, яка проводиться в Радивилові невдовзі після аналогічної, організованої місцевим хореографічним колективом «Колейдоскоп», згадала про перші артистичні навичики, що їх Назар колись здобував у радивилівському ансамблі. Їй вдалося навіть відшукати елемент колишнього Назарового сценічного костюма – жовто-блакитні шаровари.

Після закінчення феєричного концерту, який пройшов на високому піднесенні і засвідчив яскравий талант танцюристів балету, Назар Крук, вдягнувши ці шаровари, навіть виконав у них фрагмент танцю. А потім щиро дякував глядачам, які заповнили зал і вітали артистів тривалою овацією. Адже тільки такими благодійними концертами вони можуть допомогти зараз українській армії, котра так потребує нашої не тільки моральної, а й матеріальної підтримки. Вартість благодійних квитків була невисока – 15 грн., тож усі бажаючі мали змогу зробити додаткові благодійні внески.

Фоторепортаж кореспондента Радивилів.info Володимира Ящука.

Радивилів, Кредо, балет Радивилів, Кредо, концертCredo, Радивилівcredo02 credo03 credo04 credo05 credo06

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Наталя сказав:

    Концерт пройшов на одному подиху! Дякую талановитому та харизматичному хореографу Назару Круку за прекрасні постановки танцювальних композицій та всім танцюристам балету CREDO за їх позитивну енергетику !!

  1. Лютий 21, 2016

    […] У березні минулого року балетний колектив «Кредо» виступав у Радивилові з благодійною концертною програмою, зібрані кошти від якої були передані на потреби наших військовослужбовців у зоні АТО. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.