Танцювальному колективу потрібна допомога

До редакції Радивилів.info звернулися Яна Гуска, керівник дитячого танцювального колективу  «Калейдоскоп» (м.Радивилів), та батьки вихованців з великим проханням: допомогти відшукати спонсорів, які б з розумінням сприйняли прохання виділити їм кошти на пошиття сценічних костюмів. Бо одягнути лише одну танцювальну пару коштує для декого з батьків непідйомну суму.

kalejdoskop-9aБільшість сімейних бюджетів ледве покриває найнеобхідніші витрати – придбання продуктів харчування, оплату тарифів, тож купівля костюма для танцювального номера переміщується чи не в найостаннішу із позицій у пункті витрат.  Жаль, але дехто з мам навіть почав розглядати таку крайність, щоб діти припинили відвідувати уроки хореографії. Зважаючи на те, що в основному складі старшої групи «Калейдоскопу» є багато дітей з багатодітних родин, проблема із забезпеченням колективу сценічним одягом зараз набула особливої гостроти.

Найбільше стривожені ситуацією, що виникла, власне, самі вихованці. Адже «Калейдоскоп» за більш як двадцять років  свого існування завжди брав активну участь у святкових заходах, що організовувались в Радивилові, Радивилівському районі. Був учасником та переможцем багатьох міжрегіональних та навіть міжнародних мистецьких конкурсів і, в результаті, заслужено отримав почесне звання зразкового дитячого колективу.

Кожним відточеним  номером на сцені ці діти й тепер дивують глядачів, показують високий виконавський рівень, якого можна досягти тільки через наполегливі тренування і репетиції.

Сьогодні «Калейдоскоп» вимушений стукати у всі двері. Допоки вони перед ним зачинені. І просити спонсорської допомоги у небайдужих керівників підприємств та організацій, щоб і надалі розвиватися, працювати на користь рідного краю, дарувати нові, красиві концертні номери, влаштовувати благодійні виступи на підтримку онкохворих діток Радивилівщини, на підтримку бійців антитерористичної операції. Підтримувати їх своїм талантом…

Тож надіємося на відгуки небайдужих містян, приватних підприємців, керівників. Подаруйте дітям надію. Підтримайте їхню творчість.

Контактний телефон для всіх, хто бажає допомогти зразковому хореографічному колективу «Калейдоскоп»: 093 94 00 236 (Яна Гуска).

 

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.