Тараканівський форт – для фільму-казки

У ці  дні кінокомпанія «Кобза фільм» веде зйомки на Дубенщині (Тараканівський форт) лицарської фентезі-казки «Джура-Королевич». Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно.

За сюжетом, Джура-Іванко у день свого 16-річчя дізнається, що він є сином короля Юрія Хороброго і що має очолити вирішальну битву зі Злом. Узурпатор престолу Егерт, який підступно і за допомогою чар вбив Юрія, понад усе бажає позбутися спадкоємця, щоб стати абсолютним володарем. І єдине, що дозволяє світу Добра перемогти, – це здатність Іванка слухати своє серце, вчиняти відчайдушні та жертовні вчинки.

У ролях: Максим Cамчик, Таїсія-Оксана Щурук, Аліна Коваленко, Вячеслав Довженко, Олексій Вертинський, Віталій Салій, Костянтин Темляк, Олександр Кобзар, Михайло Кукуюк, Євген Олійник, Олексій Тритенко, Дмитро Рибалевський, Володимир Ращук та інші.

Кінопроект фільму «Джура-Королевич» став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Тоді режисером було оголошено Віктора Придувалова, виробником – компанію «Євромедіа Компані», власником якої є Павло Грицак, колишній заступник виконавчого директора центральної дирекції НСТУ. Пізніше Держкіно уклало контракт на виробництво стрічки «Джура-Королевич» із компанією «Євромедіа фільм 2», власником якої до листопада 2018 року був Павло Грицак, а тепер кінцевим бенефіціаром є Євгенія Котенко. Змінився й режисер фільму, ним став Антон Гойда.

Реліз фільму в Україні запланований на 2020 рік.

Від Радивилова до Тараканівського форту – 45 км, від села Козин – 25 км.

Тараканівський форт, фільм

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.