Тарас Мельничук: думки з приводу

Київський актор, виходець із Радивилова Тарас Мельничук, на лікування якого збирали кошти і радивилівці, зокрема, організовуючи благодійні концерти, поділився у Фейсбуці такими міркуваннями:

«Друзі, важлива новина! Почну з того, що я зараз пройшов п’ятий підтримуючий курс високодозової хіміотерапії і чекаю підняття своїх показників крові, бо після хіміотерапії вони впали до нуля. Проходив я цей курс у Чорнобильському Центрі в Києві. Можу сказати, що лікарі і медперсонал дуже хороші, порадившись з лікарем, я прийняв рішення, про яке зараз Вам розповім: у зв’язку з тим, що моє лікування в міській лікарні N9 почалося трохи неправильно, з цієї причини нам довелося виїхати за кордон, а саме в Ізраїль.

Тарас Мельничук під час лікуванняВ Ізраїлі мені зробили аналізи, вони були позитивно хорошими, але зроблені вони невчасно, а саме після трьох курсів хіміотерапії, а повинні були бути зроблені до початку лікування, через що лікарям в Ізраїлі нічого не залишалося, як сказати мені, що потрібна пересадка (кісткового мозку), бо впевненості немає, і я їх розумію.

Грошей на пересадку в Ізраїлі ми не назбирали, через що в Ізраїлі мені провели підтримуючий курс хіміотерапії – і я відправився в Білорусію, щоб там проконсультуватися з лікарями і здати аналізи. Ціна в Білорусі значно менша, і з’явилася надія на МОЗ, потрібно було стати в чергу на трансплантацію і чекати, поки держава оплатить операцію. Це дало мені час на роздуми і консультації з лікарями, як традиційної медицини, так і нетрадиційної.

Перечитавши досить літератури і прислухавшись до думки лікарів, я вирішив не робити пересадку кісткового мозку і піти іншою дорогою лікування. Якщо не робити пересадку кісткового мозку, тоді мені знадобляться ще курси хіміотерапії, а далі просто спостереження у лікаря, здача аналізів і, можливо, прийом підтримуючих препаратів. Ну і, звичайно ж, змінити свій спосіб життя, це стосується харчування, підняття імунітету, правильного життєвого настрою, цей шлях набагато важчий, і я готовий до нього. Я хочу дати шанс своєму організму відновитися після лікування і виправити всі неправильні процеси в організмі самому.

Для цього знадобляться гроші, яких зараз на даний момент вистачає, з Вашою допомогою, на все задумане. Тому ми припиняємо збір коштів на моє лікування. Я хочу подякувати всім людям, які мені допомагали і допомагають. Ми далі будемо вести звіти витрачених грошей, виставляти чеки за ліки і, звичайно ж, надіятися на краще. Я далі перебуваю в черзі в МОЗ, так би мовити, підстрахував себе. Так що, думаю, скоро ми влаштуємо великий концерт, присвячений вже не мені, а Вам, друзям, знайомим, колегам, які рухаються зі мною цією нелегкою дорогою. Спасибі Вам, Люди, Ви прекрасні!»

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.