Територіальні виборчі комісії нашого краю

Рівненська обласна територіальна виборча комісія, Дубенська районна територіальна виборча комісія, Радивилівська міська територіальна виборча комісія Дубенського району створені постановою ЦВК від 10 серпня з метою проведення виборів 25 жовтня.

Додаток 348
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Рівненська обласна територіальна виборча комісія

Голова комісії – Курилас Василь Васильович, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Іванченко Наталія Василівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Помянська Тамара Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Вишневецький Дмитро Володимирович, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Гапончук Оксана Андріївна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гелета Валентина Павлівна, 1950 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Гончарук Олена Михайлівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Грезенталь Анатолій Васильович, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЦИГАНСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Демчук Микола Іванович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Жильчук Марія Іванівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Люлька Вікторія Ігорівна, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Осніцька Наталія Олександрівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Рабченюк Олена Дмитрівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Сорокіна Крістіна Юріївна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Сурмай Олег Васильович, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Велика Україна” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Уродливець Микола Олексійович, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАД” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Харчук Галина Григорівна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Хоменко Сергій Миколайович, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар
Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІНА

Додаток 350
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Дубенська районна територіальна виборча комісія
Рівненської області

Голова комісії – Червева Ольга Петрівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Сила і Честь” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Шоцький Володимир Іванович, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Куріч Наталія Миколаївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Бережнюк Ірина Валеріївна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Боришкевич Наталія Леонідівна, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гаврилюк Леся Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Герасимчук Зоя Миколаївна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Дзюбак Єгор Филимонович, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Зіновій Людмила Василівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Красій Олена Миколаївна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Лисюк Валентина Гуммеровна, 1944 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Мацюк Наталія Петрівна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Метелюк Валентина Андріївна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Михайленко Владислав Олегович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СОЦІАЛІСТИ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ніколайчук Леонід Володимирович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Новицький Євгеній Ігорович, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Норчук Галина Костянтинівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Онищук Оксана Миколаївна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар
Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІН

Додаток 361
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172

Радивилівська міська територіальна виборча комісія
Дубенського району Рівненської області

Голова комісії – Налєво Наталія Ігорівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Курій Сергій Валентинович, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Подавець Раїса Юхимівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Бельмас Наталія Павлівна, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Браславець Вікторія Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гладковська Тетяна Йосипівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Горощук Олександр Валентинович, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Залужна Наталія Миколаївна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ковальчук Ірина Василівна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кручок Оксана Василівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кулик Володимир Іванович, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРОПОЗИЦІЯ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Мельник Оксана Олександрівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Невинна Анжела Костянтинівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Омельяненко Галина Михайлівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Хороновський Василь Іванович, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Цимбалій Аліна Олексіївна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Шеремета Валентина Павлівна, 1995 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Щербатюк Ірина Вікторівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА ОДЕЩИНУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар
Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІНА

місцеві вибори 2015

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.