Тиждень фізичної культури і спорту в професійному ліцеї

Програма включала у себе багато цікавого та активного.
Традиційно збірні команди дівчат змагалися у естафетних змаганнях на швидкість, кмітливість, орієнтацію в просторі, витривалість та злагодженість командних дій. Велика кількість вболівальників, емоційно переживали виконання конкурсних завдань їхніми командами. Перемогу здобула збірна команда дівчат ІІ курсу “Батальйон”, другими стала команда дівчат І курсу “Безкінечність”, третіми дівчата з ІІІ курсу “Кеди”.
Також відбулася товариська гра з волейболу між командою учнів ліцею та командою працівників. В спортивній, дружній обстановці працівники продемонстрували свої фізичні вміння молодому поколінню. У захоплюючому поєдинку перемогу здобули працівники ліцею.
Загальноліцейне “Спортивне свято” зібрало усі групи на урочистій лінійці відкриття, учні самостійно виконали гімн України. Після вітальних, патріотичних слів заступника навчально – виховної роботи Онука С.М. групи на чолі з класними керівниками та майстрами в/н почали виконувати спортивні завдання на етапах: “Дартс”, “Кільця”, “Штрафний кидок”, “Підтягування”, “Спортивна вікторина”, “Стрільба з пневматичної гвинтівки”, “Шашки”. Серед юнацьких команд І місце виборола команда групи №28, ІІ місце посіла команда групи №21, ІІІ місце зайняла група №5. Серед команд дівчат кращими стали: І місце група №32, ІІ місце група №3, ІІІ місце група №4.
Протягом тижня діяла фотовиставка “Молодь за здоровий спосіб життя”.
Приємним підсумком тижня фізичної культури було нагородження кращих.
Щиро вітаємо учасників змагань і закликаємо усю молодь до активного способу життя!
DSC_0055
DSC_0081 DSC_0122 DSC_0153 DSC_0171

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.