Третя об’єднана громада на Радивилівщині

На Радивилівщині вже сформовані дві об’єднані територіальні громади – Радивилівська і Крупецька, де вибори пройшли відповідно 27 березня і 24 квітня цього року.

вибори, перегони, спортА на 28 серпня 2016 року призначені вибори ще в одній об’єднаній територіальній громаді на території нинішнього Радивилівського району Рівненської області – Козинській. До Козинської громади увійдуть села шести сільрад — Березинівської, Добриводської, Жовтневої, Іващуківської, Козинської та Пустоіваннівської.

Виборча кампанія розпочнеться 9 липня.

28 серпня пройдуть вибори ще в двох об’єднаних територіальних громадах Рівненщини – Мирогощанській Дубенського району (Княгининська та Мирогощанська сільради) і Локницькій Зарічненського району (громада об’єднає Кубинську, Кухченську, Локницьку та Нобельську сільради).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

3 коментарі

  1. Володимир сказав:

    В тексті повідомлення помилка.До Козинської громади увійдуть села чотирьох!? ( МАЄ БУТИ ШІСТЬ!!!) сільрад — 1.Березинівської, 2.Добриводської, 3.Жовтневої,4. Іващуківської, 5.Козинської та 6.Пустоіваннівської.

  2. azimov сказав:

    Якщо ви самі живете в об’єднаній громаді, або може хтось з ваших друзів живе в об’єднаній громаді чи такій, що збирається добровільно об’єднуватися – можливо їм знадобиться правова допомога, ось корисне посилання:
    http://despro.org.ua/otg/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.