“Трипільці” сприяють жителям Пустоіваннівської сільради Радивилівського району

Що й казати, романтичну назву носить сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю в козинському регіоні Радивилівського району – «Трипілля». Адже історики знають, що трипільська культура набула найбільшого розквіту у 6  –  3 тисячоліттях до нашої ери, тобто більше 5 тисяч років тому; розташовувалася вона на величезних просторах між Карпатами та Дніпром. Як би там не було, керівництво ТзОВ намагається тримати честь марки.

Ось нещодавно, як інформує сайт РДА, в клубі села Пустоіванне відбувся схід громади Пустоіваннівської сільради за участю голови Радивилівської райдержадміністрації Володимира Кондика, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Школяра, директора ТзОВ «Агрофірма «Трипілля» Олександра Кухарьова, Пустоіваннівського сільського голови Валентини Процик, місцевих жителів, представників ЗМІ. І на цьому сході розглянуті суттєві питання: про розподіл коштів, виділених орендарем земельних паїв Пустоіваннівської сільради ТзОВ «Трипілля» на потреби сільської територіальної громади (згідноз  угодами ТзОВ «Трипілля» із органами місцевого самоврядування передбачається надання коштів у розмірі 0,5 % від загальної вартості паїв на соціальні потреби громади); про порядок користування орендарями об’єктами водного фонду на території сільради; про ремонт доріг та благоустрій населених пунктів; функціонування зупинки громадського транспорту в селі Гусари (при автомагістралі Київ – Чоп).

Визначено, що кошти «трипільців» буде спрямовано на встановлення металопластикових дверей, ремонт системи опалення, облаштування паркану фельдшерсько-акушерського пункту села Іванівка, встановлення металопластикових вікон та дверей у фельдшерсько-акушерському пункті села Пустоіванне, поточний ремонт православного храму в селі Іванівка, встановлення металопластикових вікон та дверей у клубі села Іванівка та на встановлення вікон у приміщенні Пустоіваннівської сільради.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.