Триває підготовка Радивилівщини до ювілею райцентру

У Радивилівському районі триває підготовка до відзначення ювілею Радивилова. Нещодавно кореспондент рівненської обласної газети «Вільне слово» Є.Цимбалюк, беручи інтерв’ю в голови Радивилівської РДА А.Грисюка, поцікавився і таким:  «Анатолію Івановичу,  зі згаданого Вами стабільного ритму Радивилівщину невдовзі може «вибити» одна історична дата — 450-річчя районного центру. Чи не так?»

 Ось що той відповів: «У доброму розумінні цього слова, так. Більше того, свято вимагає належної, довготривалої підготовки. В чому вона полягає? Зокрема, в тому, що в Радивилові буде реконструйовано центральну міську площу, тут постане пам’ятник Радзивіллу, працюватиме доволі гарний фон­тан… Окрім цього, будівельники проведуть максимальний ремонт доріг,   перекриють дах  та  облаштують фасад музичної школи, впорядкують і відомчі та житлові будинки.
На саме ж свято у травні планується і різнобічна культурна програма,  вийде історична  книжка  про  Радивилів… Загалом заплановано дуже багато проектів. Вагома ча­стина з них реалізується завдяки підтримці з боку області. Зокрема, ми звернулися за допомогою безпосередньо до голови обласної держадміністрації В.Берташа і відчули в цьому сенсі як розуміння, так і вагому підтримку. А заодно й бачення перспективи. Адже, за ве­ликим рахунком, свято швидко прийде і пройде, а для служіння людям залишиться багато конкретних реалізо­ваних справ. Власне, такий настрій – на конкретні справи заради громади – проймав мене й рік тому, коли займав управлінський пост голови райдержадміністрації, і зараз, коли вже є річний багаж досвіду на цій посаді.
А попереду, віриться, на нас чекає ще більш масштабна  праця – усім гуртом, усією радивилівською громадою, яку я вважаю надзвичай щирою у своїй душі й активною, принциповою та цілеспрямованою у своєму життєвому пориві».

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.