Церковним громадам слід змінити назви

У Міністерстві культури України оприлюднили перелік релігійних організацій (об’єднань), які підпадають під дію частин 7 і 8 статті 12 закон «Про свободу совісті та релігійні організації», яким необхідно внести зміни до свого статуту (положення) щодо назв організацій.

Список релігійних організацій (релігійних громад, управлінь і центрів, монастирів, релігійних братств, місіонерських товариств (місій), духовних навчальних закладів) склали за результатами релігієзнавчої експертизи, – пише Українська правда.

Під дію цих статей закону підпадають організації, що є частиною таких релігійних об’єднань: Українська православна церква (в єдності з Російською православною церквою (УПЦ), Руська (Російська) істинно-православна церква (РІПЦ), Руська (Російська) старообрядницька церква (Безпопівська згода), інша назва — Древлеправославна поморська церква (ДПЦ), Руська (Російська) древлеправославна церква (РДЦ Новозибківська згода), Руська (Російська) православна старообрядницька церква (РПСЦ).

Згідно з повідомленням, зазначені релігійні організації повинні впродовж трьох місяців унести у свій статут (положення) зміни, передбачені ч. 7 ст. 12 закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та подати їх на реєстрацію в установленому порядку.

Ряд громад повинні бути перейменовані і в Радивилівському районі та в місті Радивилів. Таких громад, як можна знайти на таблиці з сайту Міністерства культури, – 20:
№№413 – 433.

Записи “Червоноармійський район” і “Радивилівський район” свідчать, що так було занесено в документи на час реєстрації відповідних громад. Назва “Радивилівський район” офіційно існує з березня 1993 року.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.