«Цифра в кишені» прийде в Радивилівську громаду

Вже в січні навчання від «Цифри в кишені» розпочнеться у громадах третьої хвилі.  Зокрема, мова йде Радивилівську територіальну громаду.

Це означає, що місцеві мешканці безкоштовно зможуть відвідувати воркшопи  і вчитися, як користуватися найпопулярнішими онлайн-послугами.  Вони відбуватимуться на базі бібліотек. Учасниками таких «цифрових» занять можуть стати всі бажаючі, незалежно від віку.

Тим часом з моменту старту проєкту тематика воркшопів розширилася. Так, окрім оплати «комуналки»  через інтернет, запису  до лікаря у такому ж режимі, купівлі квитків, сервісів відеотелефонії, людей консультуватимуть і щодо генерації COVID-сертифікатів та отримання 1000 гривень від держави в рамках програми «єПідтримка».

«Це один із найпозитивніших проєктів, над яким ми  працювали минулого року. Він справді добре сприймається і має хороші  результати. Взагалі «Цифра в кишені» спрямована на те, щоб навчити якомога ширшу аудиторію людей різного віку користуватися найактуальнішими онлайн-послугами, у тому числі й державними. Адже це економить і час, і гроші,  – пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. – Перед початком проєкту ми проводили опитування жителів громад щодо того, які цифрові навички є для них найбільш важливими. Власне, за цими даними і формували програму навчань. Однак зараз ситуація дещо змінилася: люди потребують консультацій  щодо COVID-сертифікатів та отримання 1000 за вакцинацію. Тож наші цифрові тренери пройшли спеціальну підготовку і допомагатимуть у таких питаннях».

«Цифра в кишені» – спільний проєкт Рівненської ОДА та мережі бібліотек. На сьогодні він  реалізується вже в 10 громадах:  Володимирецькій, Гощанській, Дубенській, Сарненській, Здолбунівській, які стали пілотними, а також  Острозькій, Клеванській, Малинській, Антонівській та Тараканівській. У січні підключать Радивилівську, Березнівську, Дубровицьку, Костопільську та Демидівську ТГ.

цифрове телебачення, Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.