Творча зустріч у Радивилівському історичному музеї

У Радивилівському районному історичному музеї торік було започатковано цикл персональних виставок цікавих людей району, яким є що розповісти про свою творчість, свої захоплення, краєзнавчу і професійну діяльність. Цього разу відбулася творча зустріч з Максимом Юхимовичем Будьком, публіцистом, краєзнавцем, педагогом (довідку про нього можна знайти в Інтернет-енциклопедії «Вікіпедія»).
Про факти біографії і найважливіші прикмети його краєзнавчого й творчого доробку говорили директор історичного музею Олеся Шикало, краєзнавець, автор книг про Радивилів Володимир Ящук, бібліотекар Людмила Белей, голова районної ради Олександр Пастух, представник РДА Тетяна Тенета. Максим Будько щиро подякував присутнім за увагу до його особи, за присвячену йому експозицію в історичному музеї, поділився міркуваннями про свою публіцистику, про краєзнавчу книгу «Степань» (у цьому містечку на Рівненщині він народився 7 листопада 1932 року).
Разом з тим на зустрічі велику увагу було приділено спогадам про зачинателя краєзнавчої роботи на Радивилівщині, цікавого поета і педагога Анатолія Копцюха (1930 – 2004), десятиліття від дня смерті якого минає в ці дні. Спогадами про нього поділилися ветеран медичної галузі району, кандидат медичних наук, краєзнавець Іван Дурда, який ознайомив із саморобними книгами віршів, що їх упорядкував і оформив цікавими графічними роботами А.Копцюх, із його листами, і ветеран педагогічної праці, краєзнавець Юрій Арламовський. Учениця 8 класу Христина Перець прочитала один з віршів Анатолія Копцюха.
На зустрічі побували культпрацівники, вчителі, журналісти, краєзнавці.


Фотознімки Володимира Ящука. 
8_клас

twory

Будько

ветераниДурда Іван Йосипович

пастух

Шикало

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.