У Бродах буде грандіозний концерт

Третій сезон фестивалю LvivMozArt триватиме за місяць – з 3 до 11 серпня. Його тема – музика і література. А ключова постать цього разу – видатний німецькомовний публіцист та письменник Йозеф Рот (на фото), який народився у Бродах. Саме в Бродах біля руїн старовинної синагоги відбудеться грандіозний пам’ятний концерт, присвячений ювілею письменника, за участі львівських виконавців та світових зірок. Зокрема, на сцену вийде південноафриканська оперна співачка Пумеза Мацікіза, американський митець Абраам Броди, кіноакторка Сунні Меллез. Диригуватиме Оксана Линів.

«Коли ти граєш Kaddish, симфонію Бернстайана, одного з найвідоміших композиторів XX століття, який є сином єврейських емігрантів з Рівного, і Kaddish, симфонію на канонічні єврейські тексти, – тоді це вже не просто концерт. І ти стоїш перед руїною, одної з найбільших синагог Східної Європи, яка була розбомблена під час бойових дій Бродівського котла», – розповідає співзасновниця та арт-директорка фестивалю LvivMozArt  Оксана Линів.

Окрім цього, на глядачів чекає опера «Іуоy» Влада Троїцького, яка входить у десятку найкращих у світі, речиталь найшвидшого піаніста Любомира Мельника, клезмер-концерт, перформанси. У палаці Потоцьких покажуть документи, книги та листи Леопольда Моцарта, батька і учителя Вольфганга Амадея Моцарта. Познайомитись із класиком зможуть і діти на годинному інтерактиві.

«Діти вдома повинні ще щось змайструвати, а саме з паперу такі величезні білі перуки, які колись носили б часи Моцарта, а також біті манжети. Вони будуть вчитися танцювати, співати пісень, які співав також Моцарт, дізнаються дуже багато цікавого», – додала співзасновниця та арт-директорка фестивалю LvivMozArt Оксана Линів.

Події фестивалю відбуватимуть у десяти локаціях. Його унікальність – продукт, народжений виключно львів’янами.

«Це свідчить, що тут, у Львові, народжується здорова еліта. У Львові об’єднуються і самі починають творити львів’яни своє майбутнє», – каже співзасновник фестивалю LvivMozArt Олег Мацех.

Йозеф Рот, Броди

zaxid.net

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Серпень 1, 2019

    […] цього дня, як ми повідомляли, біля руїн старовинної синагоги відбудеться […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.