У Бродах поховали 40-річну жінку з коронавірусом

У Бродах поховали 40-річну жінку, яка померла у госпіталі ветеранів війн та репресованих у Винниках.

«Жінка перебувала у реанімації. У неї була двобічна позагоспітальна пневмонія. Позитивний результат тесту на коронавірус вона отримала 12 травня. Наступного дня, 13 травня, її госпіталізували. У померлої були супутні захворювання – хронічна хвороба нирок, пухлина наднирника», – кажуть у Львівській ОДА.

До 12 травня жінка лежала у Бродівській районній лікарні, де її готували до операції.

«Вона мала онкопатологію. Здала усі необхідні перед оперативним втручанням аналізи, в тому числі й ПЛР-тест на коронавірус, який зараз в списку обов’язкових. Аналіз виявився позитивним, хоча у неї не було жодних симптомів COVID-19. Відправили її на самоізоляцію. Вдома у неї почалися проблеми з тиском, тому її перевезли до Львова. Через 11 днів вона померла», – розповідає заступник головного лікаря Бродівської райлікарні Ігор Матійчук.

Рідні покійної – чоловік та дві доньки підліткового віку – виявилися повністю здоровими. Вони відбули двотижневу самоізоляцію, але жодних симптомів захворювання у них не було. Також ніхто не захворів із жінок, які перебували з померлою в одній палаті. Медперсонал, що з нею контактував, теж не хворів, кажуть у лікарні.

Родичам дозволили прийти на похорон. Також на похованні були мер Бродів Анатолій Белей та керівник комунального підприємства «Броди» Юрій Кукулка.

«Під час підготовки до поховання застосовували посилені заходи захисту, передбачені протоколами МОЗу. Працівники комунального підприємства виконували роботу у захисних костюмах та респіраторах. У складних умовах пандемії доводиться вживати додаткових заходів, але все ж ми маємо забезпечити гідне прощання для померлих», – зазначили у КП «Броди». («Форпост»).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.