У Бродах проводять публічні краєзнавчі лекції

У Бродах відбувся четвертий публічний лекторій на тему «Таємниці вулиці Золотої і міського парку». Слухачі отримали нагоду почути багато цікавого про історичне минуле середмістя Бродів. Зокрема, працівник Бродівського історико-краєзнавчого музею Андрій Корчак розповів про історію старовинних будинків міста, їх архітектурні стилі, а також про сучасні загрози бути знищеними з боку власників-нуворишів, які в них проживають.

brody_zhoryУ Бродах щовівторка відбуваються лекторії просто неба в рамках міжнародного проекту CHOICE. Метою таких заходів є популяризація історичної та архітектурної спадщини Бродів серед громади міста та привернення уваги громадськості до проблем сучасного стану міських історично-культурних пам’яток. Передбачено ще чотири лекторії в жовтні, однак працівники Бродівського історико-краєзнавчого музею (директор Василь Стрільчук) мають намір цю традицію продовжувати й надалі поза рамками проекту.

Попередні лекторії були присвячені темам Бродівського замку,  історії Бродівського міського оборонного валу, Великої синагоги та бродівських євреїв. У подальшій тематиці лекторію – історія давніх церков, монастирів і костелів Бродів, архітектурний ансамбль вулиці М.Коцюбинського, історія Старих Бродів.

Для Радивилів.info – з використанням інформації IA ZIK.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.