У Бродах – скандал з об’єднанням  громад

Свободівці у Бродівській районній раді на Львівщині цікавляться, хто давав право депутатам облради від Бродівщини Ганущину і Ковальчуку вирішувати долю громади, голосуючи за план об’єднання. Про це у Фейсбуці пише Іванка Доля.

brody_zhory“27 жовтня на сесії районної ради фракція ВО “Свобода” виголосила заяву про ухвалення обласною радою перспективного плану формування спроможних територіальних громад Бродівського району. Свободівці вважають, що цей документ було ухвалено всупереч баченню та волі жителів району”, – йдеться у повідомленні.

Зрештою, ніхто з ініціаторів проекту й депутатів, які тиснули на кнопки, не спитав думки громад.

“Не відбулося громадського обговорення в сільських громадах – переважна більшість селян взагалі нічого не знають про заплановане об’єднання і не уявляють, як це вплине на їхнє життя. Своїх погоджень Перспективного плану не надали районна та сільські, селищні ради як органи місцевого самоврядування, які представляють позицію громад.Чи мали право обласні депутати від Бродівщини вирішувати долю громад району без їхнього дозволу? Чи мали право на це Ганущин, Ковальчук, які голосували «за»? Люди ще в них спитають, якщо в селах будуть закриватися школи, лікарні, скорочуватися працівники, не буде коштів на опалення, не буде транспортного сполучення”, – переконані у “Свободі”.

Львівська облрада прийняла перспективні плани об’єднання в 11 районах області.

http://lviv.depo.ua/ukr/lviv/u-tyagniboka-nayihali-na-golovu-lvivskoyi-oblradi-29102016221500

 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Антон сказав:

    Позитивної програми у свободівців, як свідчить вся історія їх “діяльності” – тільки й того, що факели вночі носити і пам’ятники нізвергать. Москва могла б за це і підплачувати, якби вистачило розуму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.