У цій школі навчався герой України Ігор Черняк. Фоторепортаж плюс великоформатні знімки

Ігор Черняк, Радивилів, меморіальна дошкаУ Радивилівському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа №1 – гімназія» відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки на честь Ігоря Черняка (1980 – 2014), героя України, який загинув у зоні антитерористичної операції на сході країни. У 1991 – 1992 роках Ігор навчався в цій школі, але сімейні обставини склалися так, що закінчував Золочівську школу №2 на Львівщині. Затим здобув вищу освіту.

Вишикувалася урочиста лінійка учнів. На важливу церемонію прибули священики радивилівської церкви Олександра Невського, міський голова Радивилова Микола Карапетян, народний депутат України Олександр Дехтярчук зі своїми помічниками, мати Ігоря Черняка – Людмила, яка живе в Радивилові.

Прозвучав Державний гімн України, який співали всі присутні.

Виступили директор школи-гімназії Алла Фаєвська, Олександр Дехтярчук, настоятель церкви святого Олександра Невського отець В’ячеслав Демчук.

Учні читали вірші про подвиг українських воїнів, які захищають незалежність України від інтервентів, розповідали про Ігоря Черняка. Він був активним учасником революційних подій на Майдані у Києві. Коли розпочалася агресія Росії на схід України, вступив добровольцем у батальйон «Донбас», ніс службу як стрілець-санітар. Загинув 18 липня 2014 року в бою за місто Попасна. Похований на кладовищі в Радивилові. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, Ігор Черняк посмертно був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Меморіальну дошку відкрили Олександр Дехтярчук і Людмила Черняк. Відбулося освячення пам’ятної таблиці. Школярі і гімназисти поставили біля неї свічки пам’яті та поклали квіти.

Фоторепортаж Володимира Ящука.

Радивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназіяРадивилів, школа-гімназія, Людмила Черняк

 Два десятки великоформатних фото дивіться тут, останні сторінки (якщо посилання не працює, скопіюйте його і вставте в рядок пошуку за цією електронною адресою):

http://jasc51.io.ua/album537539

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

3 коментарі

  1. redaktor сказав:

    Цей матеріал із кількома фото передрукувало видання ЗОЛОЧІВ.НЕТ http://zolochiv.net/u-radyvylovi-vidkryly-memorialnu-doshku-polehlomu-heroyu/

  1. Квітень 18, 2015

    […] У Радивилівському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа №1 – гімназія» відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки на честь Ігоря Черняка (1980 – 2014), героя України, який загинув у зоні антитерористичної операції на сході країни. У 1991 – 1992 роках Ігор навчався в цій школі, але сімейні обставини склалися так, що закінчував Золочівську школу №2 на Львівщині. За тим здобув вищу освіту. Інформує Радивилів.info. […]

  2. Липень 20, 2015

    […] […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.