В кафе Берестечка отруїлися випускники

Вони святкували випускний вечір у кафе «Таверна» міста Берестечка, що поряд із Радивилівським районом. Усього в святкуванні брало участь орієнтовно 30 чоловік. Перший хворий звернувся за медичною допомогою 30 травня ввечері, інші госпіталізовані протягом наступної доби. Загалом десять недавніх учнів селища Старики Горохівського району Волинської області, після святкування випускного, захворіли на харчову токсикоінфекцію.

berestПро це повідомляє  Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України.

Постраждалих у стані середньої важкості з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція» було госпіталізовано до інфекційного відділення Горохівської центральної районної лікарні.

Під час святкування хворі вживали готові страви, заправлені майонезом, приготовлені в кафе «Таверна», та  фрукти і продукти, принесені батьками (полуниця, черешня, торти домашнього приготування).

Аби з’ясувати  причини виникнення спалаху та ліквідувати наслідки, працівники Держсанепідслужби проводять санітарно-епідеміологічне обстеження в осередку захворювання. Для лабораторних досліджень відібрано 14 проб харчових продуктів, 20 змивів,  2 проби питної води.

http://vgolos.com.ua/news/na_volyni_shkolyari_otruilysya_na_vypusknomu_217562.html

***

У 15% змиву виявили бактерії групи кишкової палички. Епідрозслідування триває, сальмонелу наразі виділили з двох тортів домашнього приготування. У держпродспоживслужбу у Горохівському районі передали звернення для вжиття заходів. Також інформацію про факт отруєння передали органам прокуратури. Джерелом захворювання, ймовірно, були торти домашнього приготування, і на цьому етапі спалах кваліфікують як побутовий. Для лікування хворих витратили приблизно 60 тисяч гривень, а на проведення епідрозслідування – понад 40 тисяч.

http://www.volynnews.com/news/extreme/na-volyni-vyiavyly-salmonelu-v-tortakh/

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.