У Кременці визначилися з найгарнішими студентками

20-річна Марія Крупенко стала найкрасивішою дівчиною міста Кременця в конкурсі краси “Міс академія-2016”, у якому взяли участь студентки місцевої обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Т.Шевченка. Також красуня виборола титул “Міс глядацьких симпатій”.

Кременець, Марія КрупенкоДівчина навчається на четвертому курсі факультету фізичного виховання та біології за спеціальністю “Біологія”. Загалом участь в шоу взяли 8 дівчат. Журі ставило бали за результатами кількох дефіле та представлення.

Глядачам дівчата представили дефіле у діловому стилі, у вишиванках, у купальниках і завершальним стало дефіле у вечірній сукні.

За рішенням конкурсного журі, Олена Драган отримала звання «Міс Чарівність», Валентина Жомирук – «Міс Посмішка», Аліна Демчук  – «Міс Ніжність», Наталія Фурсик – «Міс Елегантність», Вікторія Білан  – «Міс Артистичність».

Трійкою учасниць, що найбільше зачарували журі та зал, стали Ольга Гуменюк, відзначена титулом «ІІ віце-міс академії», Марія Посух  – «І віце-міс академії» (вона полонила працівників студентського банку і в номінації «Міс ПриватБанк»). І абсолютною переможницею конкурсу стала Марія Крупенко.

Кременець, академія

Для Радивилів.info – з сайту: 

https://doba.te.ua/novyny/u-krementci-naykrasyvishoyu-studentkoyu-stala-maryna-krupenko-foto

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.