У Кременецький ботанічний сад

У Кременецькому ботанічному саду – гаряча пора: триває сезон екскурсій. Сюди приїздять як з усіх кінців України, так і з-за кордону.

Літо – пора відпусток, відпочинку та оздоровлення. Пікніки на лоні природи, сімейні прогулянки, туристичні екскурсії – найцікавіші і найбільш доступні  способи активного дозвілля. Саме так відбувається єднання людини з природою, можна побачити все те, чого не помічаєш у заклопотаних буднях.

Колекційно-експозиційні ділянки дендрофлори, квітково-декоративних рослин, плодово-ягідних культур, природної флори, лікарських рослин, нових овочевих, кормових та пряносмакових культур – усе це можна побачити в Кременецькому саду. І не тільки побачити, а й почути корисну, пізнавальну  інформацію, легенди, повір’я про реліктові, регіонально-рідкісні, червонокнижні рослини, вікові дерева.

Кременець, ботанічний садЗа бажанням, тут проведуть екскурсії по експозиційній та науковій зонах, по екологічних стежках і в природні біоценози.

Свіже повітря, мальовничі краєвиди древнього Кременця, загадкова і трішки містична історія саду Волинських Афін додадуть позитивних і незабутніх  вражень…

Кременецький ботанічний сад — пам’ятка садово-паркового мистецтва, науково-дослідна установа. Розташований у місті Кременці (вул. Ботанічна, 5). Має площу в 200 гектарів. Кременецький ботанічний сад оголошено об’єктом природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

(Для Радивилів.info – за матеріалами сайту Кременецького ботанічного саду).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.