У Кременці пом’якшення – відновив роботу ринок

У Кременці відновив роботу Новий ринок. Тут дотримані всі вимоги постанови Головного санітарного лікаря щодо режиму роботи агропродовольчих ринків в умовах карантину. Усім покупцям роблять температурний скринінг, пропускають на територію лише за наявності масок.

Між продавцями і покупцями встановлені захисні бар’єри, дотримана дистанція. Якість та безпечність перевіряють фахівці лабораторії ветсанекспертизи на ринку. Роботу продавців та підприємців постійно контролюють 2 інспектори Кременецького районного управління Держпродспоживслужби.

За словами директора ринку, 9 травня на територію не пропустили 2 людей, в який була температура тіла більше 37*С та жінку з собакою.

У сусідньому з Радивилівщиною Кременці сподіваються, що епідситуація в місті дозволить відновити повноцінну роботу ринку та збільшить кількість покупців, повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби у Тернопільській області.

У сусідньому районі наразі – 305 зареєстрованих випадків коронавірусу (на ранок 10 травня). Так що епідситуацію сприятливою поки що аж ніяк не назвеш. Отож закликати радивилівців їхати в Кременець ми не будемо. Кременецький район набагато випереджає за показником зараженості інші райони Тернопільщини: далі йдуть Монастирський – 186 заражень і Шумський – 124.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.