У Крупці пройшов регіональний День поля

На базі відомої на Рівненщині агрокорпорації «Крупець» 23 червня відбувся День поля, на який запросили сільськогосподарських керівників та спеціалістів з ряду господарських формувань Рівненської, Волинської та Львівської областей. Були представлені й господарства Радивилівщини.

Організувала цей семінар дирекція відомої компанії BASF по західному регіону України. Директор цього представництва Ігор Стибель звернувся до учасників Дня поля з міркуваннями про важливість запровадження у виробництво перевіреної практикою продукції фірми для захисту зернових, а також кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків.

 У масштабному заході взяли участь відомі насіннєві компанії – «Заатбау», «Монсанто», «КВС», «Лімагрейн», «Евраліс», «Лембке», «Заатен Юніон», «ДСВ», виробники міндобрив «Агротехсоюз», «Адоб», «Аглюкон» та інші.

Генеральний директор агрокорпорації «Крупець» Володимир Варфалюк розповів про плідну співпрацю з фірмою BASF, підкресливши, що все, чим вона займається, повинно пройти через почуття кожного агроспеціаліста, адже її напрацювання дозволяють суттєво підвищити врожайність сільськогосподарських культур. Партнерство з фірмою BASF дозволило і ТОВ «Агролан Крупец» збільшити врожайність зернових та цукрових буряків. Реклама в поліЯк результат, агроптахофірма і зараз має понад 3 тисячі тонн перехідного зерна пшениці та кукурудзи, зрозуміло, що такий підхід диктується і спеціалізацією на птахівництві. На полях, які були підготовлені для огляду, застосовані різні передові технології. І це, як мали змогу пересвідчитися гості, дається взнаки. Досвід застерігає: не завжди себе оправдовує економія за рахунок використання сумнівних щодо якості препаратів, адже тільки оригінальні здатні дати відчутний гарантований ефект.

У запрошеннях, які були роздані учасникам Дня поля, вказувалися й прізвища контактних осіб фірми: це менеджер території Юрій Порицький, менеджер із збуту Олександр Андрощук, технік регіону Олена Мохель, регіональний маркетолог Олександр В’юнник.

Відбувся огляд посівів та інноваційних систем захисту рослин. Пояснення давали спеціалісти, в їх числі – доктор сільськогосподарських наук, професор Львівського аграрного університету  Володимир Лихочвор. Зацікавлені фірми скористалися нагодою для реклами своїх напрацювань. Були представлені для тестового показу й легкові автомашини відомої марки для польових доріг.

Фоторепортаж Володимира Ящука.

den_pola-1На фото: відкриття Дня поля – справа наліво: Володимир Варфалюк, Ігор Стибель, Володимир Лихочвор.

Крупець, день поляКрупець, день поляГрупа працівників сільського господарства Радивилівського району: зліва направо – керівник сільгосппідприємства в селі Підзамче Петро Лисак, начальник райсільгоспуправління Любов Черевко, директор філії «РАЙЗ» (Радивилів) Віталій Креселюк, керівник відділку підприємства «Агро-Експрес-Сервіс» Галина Войтків, начальник районної станції захисту рослин Юрій Ільченко.

den_pola-7 den_pola-9 den_pola-9aden_pola-8 den_pola-9b den_pola-9c den_pola-9d

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Вересень 4, 2015

    […] року відбувся регіональний День поля. Про попередній ми розповіли 23 червня. Цього разу (3 вересня) його присвятили вирощуванню […]

  2. Червень 8, 2016

    […] […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.