У лідерах – кандидати від «Конкретних справ»

За попередніми результатами, на виборах 27 березня до міської ради Радивилівської об’єднаної територіальної громади найбільше голосів, як інформує рівненська газета «ОГО», зібрали кандидати в депутати від організації Політичної партії «Конкретних справ» – 19,29 відсотка (перший номер у списку – Анатолій Грисюк). Найбільше голосів ця політична сила здобула і в жовтні минулого року на виборах до Радивилівської районної ради.

Радивилів, центр, Радивилов, Рівненська областьЗагалом до міської ради Радивилівської громади пройшли вісім політичних сил: крім названої, це представники від організацій Аграрної партії України (18,47%), Блоку Петра Порошенка (12,4%), ВО «Батьківщина» (11,01%), Радикальної партії (10,25%), Партії ветеранів Афганістану (7,17%), ВО «Свобода» (6,17%), Опозиційного блоку (6,07%). За попередніми відомостями, не подолали прохідного бар’єру дві парторганізації – «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» і партії «Прогрес». Слід зазначити, що на виборах 25 жовтня 2015 року вони змогли пройти у міськраду і дістали змогу зайняти 4 місця (насправді на ці місця було введено в раду тільки 3 депутати).

Як уже повідомлено, міським головою Радивилова як центру Радивилівської об’єднаної громади став Микола Карапетян.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

 1. Редактор сказав:

  За попередніми даними, розподіл місць такий: на 26 депутатських мандатів – представники партій “Конкретних справ” та Аграрної – по 5 депутатів, Блоку Петра Порошенка – 4, БЮТ та Радикальної партії – по 3, партій Ветеранів Афганістану, ВО “Свобода” та Опозиційного блоку – по 2 депутати
  .

 2. Редактор сказав:

  Оксана Лозова, керівниця Рівненського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка на Рівненщині:
  — Один із експертів пояснив таку низьку явку (41%) тим, що багато людей виїхали на заробітки, а тому не могли прийти на дільниці. Проте я переконана, що на виборах восени не вдома було приблизно стільки ж людей, але явка тоді була майже на 20 % вищою. Як на мене, причина тут в іншому — люди не прийшли на вибори, бо зневірилися у всіх гілках влади, у тому, що можна щось змінити, а це породжує зневіру у децентралізацію. А Радивилівська громада поки що найбільша в країні серед об’єднаних, має близько 24 тис. чол. населення. Вона може стати позитивним прикладом ефективного об’єднання.
  Я вдячна всім виборцям, які прийшли у неділю і проголосували. Особливо тим, хто віддав свої голоси за Радикальну партію Олега Ляшка. Не можу не відзначити, що ми взяли понад 10 % голосів виборців, а це більше, ніж отримали на місцевих виборах у жовтні 2015 року у цьому окрузі. Завдяки цій підтримці наша партія матиме три мандати у раді. Депутатами об’єднаної громади стануть директор фірми «Електродизель» Микола Сиротинський, секретар Підзамчівської сільради Лариса Воронко та підприємець Віктор Теслюк.
  Наші спостерігачі не зафіксували підкупу виборців на Радивилівщині, проте не заперечую, що міг бути опосередкований підкуп у малих селах, де всі одне одного знають. Мене тривожить, що у раду пройшов «Опозиційний блок». А ось те, що Микола Карапетян отримав понад 80 % голосів, вважаю позитивом, бо свідчить, що людина працює, виборці бачать його роботу і вже вп’яте висловлюють йому вотум довіри. Це краще, аніж хтось приходить на два-п’ять років і нічого не робить на своїй посаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.