У мами, з Радивилова, дочка – найкраща в світі

Семирічна Софійка Бороденко з міста Дубна, попри свій юний вік, домоглася того, про що багато вродливих дорослих панянок можуть лише мріяти: дівчинка стала переможницею конкурсу «Міні міс Всесвіт-2016», котрий з 6 по 16 травня проходив у Туреччині. Софія виборола перше місце у своїй віковій категорії.

Разом із мамою Іванною, яка раніше жила, виростала і навчалася в Радивилові, переможниця повернулася на Рівненщину. Море вражень, емоцій, спогадів. Однак розслаблятися ніколи – юна красуня пішла до школи: не терпілося поділитися враженнями із однокласниками та вчителями, та й навчання пропускати ніколи, адже вона – відмінниця, а за кілька днів – закінчення навчального року.

dity_mis– Вона у мене старанна в усьому – якщо вже береться за діло, обов’язково доводить до кінця, це стосується як навчання, так і різноманітних конкурсів, – не нахвалиться донькою мама Іванна Бороденко. – Участь у конкурсі такого рівня став для нас справжньою несподіванкою, хоча Софія, незважаючи на свій юний вік, уже не перший рік ходить по подіуму і бере участь у різноманітних конкурсах. У чотири роки вона була «Перлинкою Рівного» (обласний фестиваль краси і талантів), потім зайняла перше місце як фотомодель у «Міні світ краси України» у Чернівцях, брала участь у рівненських дитячих тижнях моди. Так що до слави їй не звикати (сміється), але конкурс такого рівня – вперше. Нас до участі запросили організатори, помітивши її у Києві на дитячому тижні моди, де Софія дефілювала по подіуму.

«Міні міс Всесвіт-2016» проходив у турецькому місті Бодрум. Упродовж десяти днів, окрім репетицій та самого конкурсу, учасники жили в одному готелі, спілкувалися, їздили на екскурсії. До речі, журі брало до уваги також і їх поведінку поза сценою: як розмовляють, як поводяться за столом, чи не конфліктують і не ображають одна одну. Бо справжня міс повинна бути леді у всьому, а не лише на конкурсі.

– Паралельно там відбувався такий самий конкурс для дорослих дівчат, і нашим «кнопкам» дозволили теж вийти на сцену, в історичних костюмах, це був їхній перший вихід перед журі, – розповідає Іванна. – Ви б бачили їхні очі, які буквально світилися від щастя. Софійка була – Скарлет. Ми обрали саме цей образ, бо ця сильна, войовнича жінка мені дуже імпонує. Софія не була проти.

Безпосередньо під час самого дитячого конкурсу дівчатка виходили на сцену тричі – в національних костюмах, спортивних та у вечірніх сукнях, танцювали вальс. Для Софії жодне із цих завдань не було проблемою, адже з трьох років вона займається гімнастикою, танцями та закінчила дитячу модельну школу.

– Вона навіть не хвилювалася, я просто була вражена, наскільки вона впевнено почувається на сцені, – зізнається мама дівчинки. – Але треба було бачити її очі, повні сліз щастя, коли оголосили результати!

Понад усе в житті Софія мріє стати моделлю. Однак знає, що для цього потрібно не лише гарно виглядати, а й добре вчитися, тому у школі теж викладається сповна.

– Вона навіть уроки не хоче вдома робити, а лише на групі продовженого дня, – каже Іванна. – Вважає, що там під контролем вчительки підготується значно краще, ніж вдома.

Після перемоги в конкурсі перше, що зробила Софія, – це накупила собі багато іграшок – ляльок-монстриків. Хоч забавок в неї і так не бракує, вважає, що це своєрідна сатисфакція за ті хвилювання, які довелося пережити. Але вони того варті.

За публікацією сайту: http://postroll.com.ua/ukraine/300-naygarnishoyu-divchynkoyu-svitu-stala-yuna-krasunya-iz-rivnenschyny.html

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Олег сказав:

    Над англійською варто працювати, а то кров із вух пішла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.