У міському парку відкрито спортивний майданчик

За програмою відзначення в Радивилові Дня захисника України відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, облаштованого ентузіастами в парку відпочинку імені Т.Шевченка.

sportmajdanchykНа церемонію відкриття прийшли голова Радивилівської районної ради В.Кондик, голова райдержадміністрації О.Ващук, заступник міського голови Радивилова, депутат районної ради В.Ісюк. В.Кондик і В.Ісюк подякували спортивній молоді за ініціативу спорудження майданчика і активну участь у цьому, за те, що юнаки пропагують здоровий спосіб життя, залучають до занять фізкультурою і спортом тих, хто ще шукають застосування своїм силам і вмінню, прагнуть самовираження.

Затим відбулися змагання, в яких гімнасти групи «Streetworkout» демонстрували свою вправність при виконанні складних вправ на брусах, перекладинах, гімнастичній драбині і кільцях.

Кілька великоформатних знімків (4928×3264 пікселів) представлено за цим посиланням: http://jasc51.io.ua/album802462

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. РДА сказав:

    Гімнасти групи «Streetworkout» демонстрували свою вправність при виконанні складних вправ на брусах, перекладинах, гімнастичній драбині і кільцях. Переможцями заходу стали:
    Workout батл: Захарчук Андрій (І місце); Слюсарчук Андрій (ІІ місце); Котляров Богдан (ІІІ місце).
    У підтягуванні +32кг перемогу здобув Пецик Віктор, у віджиманні на брусах +48кг – Пецик Віктор, виходи на 2 руки – Чепеняк Микола. ВІТАЄМО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.