У міському парку вшановували працівників освіти

У першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. Цього року свято припадає на 1 жовтня. У Радивилівській об’єднаній територіальній громаді урочисте вшанування освітян організували 28 вересня.

Святкова програма проводилася в міському парку імені Т.Шевченка. Про заходи скажемо так, як про них було вписано в плакат на сторінці відділу освіти ОТГ: «Музичний променад (гра духового оркестру); квест молодих педагогів «Педагогічні манівці»; музичний променад (гра на скрипці та фортепіано); літературне кафе «Поетичний простір осені»; вулична бібліотека; презентація досягнень навчальних закладів «Алея педагогічної слави»; фрагмент педагогічного КВК «Віражі шкільними коридорами» (команда вчителів НВК «Школа №2 – ліцей»); церемонія нагородження та святковий концерт «Учителю, твій день сьогодні».

Про те, як відбувалося святкування, дає певне уявлення наш фоторепортаж (фотографував Володимир Ящук). Переглянути знімки можна за цим посиланням: http://photo.i.ua/user/8263410/501848/?r=4370467&p=0
Радивилів, День учителя

***

З нагоди Дня вчителя у Радивилові відбулися урочисті заходи для освітян, які працюють на територіях сільрад, які не входять до новоутворених ОТГ. Голова районної ради Володимир Кондик та начальник відділу освіти РДА Тетяна Шуст привітали присутніх з професійним святом, вручили кращим працівникам почесні грамоти і подарунки. Виступили учасники клубу села Опарипси «Калинонька».

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.