У ніч на Купала. Наші фото з архіву

Традиційне українське свято Івана Купала цьогоріч відзначається у ніч з 6 на 7 липня. На жаль, війна змусила нас забути про деякі свята. Ось і зараз намічений обласний фестиваль народного мистецтва «Зелене купало в літо упало», який мав проходити в Корці, не відбудеться, адже 3 липня в зоні АТО загинув Олег Цимощук з Корецького району – і в районі 4, 5 та 6 липня оголошені траурними.

Не проводитимуться святкування і в  Радивилові та Радивилівському районі, принаймні на районному рівні рішення про це не приймалося, хоча не виключено, що деякі місцеві громади влаштують фольклорно-обрядове дійство.

Тим паче, що традиції у нас виробилися неабиякі, і про це нагадують знімки зі святкувань попередніх років. Ми вирішили нагадати про купальські забави Радивилівщини, використавши для цього знімки 2012 року з села Пляшівка біля однойменної річки.

Любительські фото з архіву редакції радивилівської районної газети «Прапор перемоги».Купала, ПляшівкаКупала, Пляшівка Купала, Пляшівка Купала, Пляшівка Купала, Пляшівка Купала, Пляшівка

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.