У Почаєві вертолітний майданчик колишнього Президента мають на меті віддати забудовникам – учасникам АТО

вертолітний майданчикПеревести чотири гектари землі із користування Служби автодоріг в Тернопільській області до резервного фонду Почаївської міськради пропонують депутати Кременецької райради. Ця земля – із п’яти гектарів, на яких звели вертолітний майданчик для Януковича.

Ділянка належала училищу. Але 2012 року передана шляховикам, пояснила керівник апарату Кременецької РДА і депутат районної ради Світлана Федишин. І додала:

– То була дослідна ділянка. Але шляхом відмови навчального закладу забрали цю землю – і Служба автодоріг має акт на право постійного користування нею на 49 років. Трохи більше півгектара заасфальтували. Районна рада 29 січня 2015 року ухвалила рішення звернутися до Служби автодоріг та Укравтодору з тим, щоб чотири гектари було передано до резервного фонду Почаївської міськради.

Земля потрібна, щоб вирішити проблеми з її виділенням для учасників АТО і місцевих жителів.

– Від учасників антитерористичної операції вже надійшло 10 заяв. Ще понад 500 заяв є від місцевих жителів, – зазначили в РДА.

Отож тепер і депутати Кременеччини, і громада міста Почаїв чекають реакції шляховиків.

Опрацьовано для Радивилів.info за повідомленням сайту http://k24.te.ua/u-pochayevi-shukayut-zemlyu-dlya-uchasnykiv-ato/#more-493.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Микола сказав:

    В Почаєві РПЦ рулить, то може і на цю площадку в Януковича треба взяти дозвіл?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.