У пригодницьких перегонах показали високий клас

П’ятий рік поспіль у Тернопільській області проходять пригодницькі перегони “Терен”. У них беруть участь і радивилівці. Це змагання з нічного орієнтування, що включають у себе пошуки контрольних пунктів (КП) та проходження певних технічних етапів (ТЕ).

Учасники можуть спробувати себе у таких дистанціях: «Піша. Новачки» – категорія для новачків, котрі пробують свої сили протягом 7 годин. «Піша. Досвідчені» – категорія для профі, котрі вже знають, куди вони прийшли, та готові змагатися упродовж 9 годин. «ВЕЛО» – категорія для велосипедистів (9 годин).

Радивилівщину представляли я і Тарас Яловенко, ми утворили велокоманду та зареєструвалися на ці змагання.

Змагання стартували о 21.00, а закінченчилися о 6-й ранку. Загалом організатори підготували 47 КП (контрольних пунктів). Усі за цей час “узяти” неможливо. Тому кожна з команд розробляла власну, вигідну стратегію у послідовності пошуку та взяття КП.

Ми подолали дистанцію (яку власноруч спланували) за 8 год. 36 хв., а це – 94 км, взяли 27 КП, отримали 42 бали. І виявилися найкращими.

Місцевість “полігону” (територія, на якій проходять змагання) – з високими пагорбами, тому в плануванні враховували рельєф. Цьогоріч змагання проходили в Чортківському районі, в с. Колиндяни. Зоряна та місячна ніч чітко формувала силуети всього, що нас оточувало. Температура повітря після третьої ночі зупинилася на позначці -3С.

Край багатий замками, старовиними костелами, австрійськими мостами, визначними місцями діяльності УПА.

Якісно пройшли й технічні етапи. Техніка спортивного туризму – спуск “Дюльфером”. Були стрільба з пневматичної гвинтівки та лука, ходіння по слеклайну, плавання на байдарках.

Одне слово, хороша нагода перевірити рівень своєї фізичної підготовки, засвідчити витривалість.

Ігор Левчук, спортсмен, с.Крупець Радивилівського району.

Знімки публікуються в довільному порядку.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.