У пришкільних таборах відпочинку

Із третього червня на базі восьми загальноосвітніх навчальних закладів Радивилова і району діють пришкільні табори для відпочинку та оздоровлення учнів, ось ці заклади:  радивилівські НВК «Загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів №2 – ліцей» імені П.Стрижака, «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 – гімназія», загальноосвітні школи І – ІІІ ступенів у селах Крупець, Теслугів, Пляшева і Рудня-Почаївський НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Тут відпочинуть близько 800 школярів.

Нещодавно заступник голови райдержадміністрації Людмила Орищина та в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Ігор Киричук відвідали пришкільні табори та ознайомились з їх роботою.

oryschyna_tabirУ першочерговому порядку здійснюється відпочинок дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах.

За словами Людмили Орищиної, популярність пришкільних таборів зростає: «Вихователі забезпечують дітям цікавий та пізнавальний відпочинок – різноманітні гуртки, концерти, спортивні ігри та змагання, культурні заходи, екскурсії до музеїв, бібліотек, вивчення іноземних мов у мовних класах». (За повідомленням сайту РДА, м.Радивилів).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.