Агітували… не за того і не за тих

25 березня завершується останній день агітації на території Радивилівської міської, Немирівської, Башарівської, Дружбівської і Підзамчівських сільрад, які після виборів 27 березня остаточно оформляться у Радивилівську об’єднану територіальну громаду. Агітація здійснювалася у різних формах, були й приїзди впливових політиків з-поза меж району, виступи артистів. Але найпомітнішою для пересічного виборця стала робота агітаторів в агітнаметах у центрі Радивилова, де роздавали спеціально випущені номери газет, плакати та листівки з біографіями і програмами кандидатів, статтями лідерів політичних партій і їх першими номерами в місцевих виборчих списках. Було й розміщення друкованих агітаційних матеріалів та політичної реклами на носіях зовнішньої реклами в райцентрі та селах. Подекуди лунали публічні заклики не голосувати за певну організацію партії або певного кандидата, висловлювалися публічні оцінки їх, на думку агітаторів, неприйнятної діяльності.

вибори 2015Використовувався такий перевірений метод агітації, як зустрічі кандидатів у депутати та кандидатів на посаду міського голови, як зустрічі з виборцями за місцем їх проживання, роздача агітаційних матеріалів на виборчих округах.

Помічені певні курйози. Один з кандидатів на своїй листівці зізнався у «любові» до всіх зареєстрованих на виборах організацій політичних партій, чим поставив їх у незручне становище, адже своєї любові вони йому, як правило, не виказували і його принагідної агітації за них не потребували. Одна з парторганізацій у своєму випуску газети, який знайомить з її кандидатами, можливо, для заповнення вільного місця вмістила краєзнавчі матеріали з підписом людини, яка теж балотується у депутати, проте… не від цієї політичної сили. Такий вийшов широкий агітаційний безплатний жест!

Як відомо, згідно з законом про місцеві вибори передвиборні агітаційні матеріали будуть зняті з 24 години 25 березня відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. У центрі Радивилова великі плакати-панно були зняті або більш-менш задряпані ще ввечері. Таким чином, у суботу забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, де є матеріали передвиборної агітації, забороняються також публічні заклики голосувати за чи не голосувати за кандидатів або публічна оцінка їх діяльності.

Свій вибір виборці зроблять у неділю, 27 березня. Закликаємо вас прийти на виборчі дільниці і зробити цей вибір.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.