У радивилівській навчальній студії «Charter 7» відбувся вечір логічних ігор та головоломок

Не так давно в місті Радивилові відкрився ще один заклад для молоді – навчальна  студія «Charter 7». Особливість закладу в тому, що тут пропонуються альтернативні види проведення дозвілля. Так, у цій студії неодноразово проходили творчі зустрічі з письменниками, музикантами і просто з цікавими талановитими людьми.

Вже стало традицією щотижня проводи вечір настільних ігор. Вчора за пропозиціями відвідувачів групи в Фейсбуці (Facebook), яка називається «Charter 7», було проведено вечір логічних ігор та головоломок. Організаторами та ведучими вечора були Наталія Мелих і Андрій Воєвода. Усі присутні мали змогу потренувати свій мозок, граючи різноманітні логічні ігри та головоломки, всілякі види  кубика Рубика. До речі, присутній тут 9-річний Влад Мелих з Радивилівської школи-гімназії продемонстрував уміння складати декілька видів кубика Рубика 3х3.

Також гості навчальної студії захоплено розв’язували логічні задачі з підручними матеріалами (сірниками, монетами, шнурівками). Особливий інтерес викликали дерев’яні  ігри головоломки ручної роботи, виготовлені радивилівцем Тарасом Яловенком. Пропонуємо фоторепортаж кореспондента “Радивилів.info”.

Логічні ігри, головоломки Логічні ігри, Чартер 7 Логічні ігри, головоломки Логічні ігри, Чартер 7, головоломки Логічні ігри, Чартер 7 Головоломки Логічні ігри, Чартер 7, головоломки Логічні ігри, Чартер 7 Логічні ігри, Чартер 7, головоломки

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Анатоль сказав:

    Молодці! Владик – геній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.