У радивилівських учнів – канікули «не як в усіх»

Осінні канікули у більшості районів Рівненської області розпочалися наприкінці жовтня, а ось у Радивилівському районі – сьогодні, 2 листопада.

Учні Рівного і Гощанського району взагалі не відпочиватимуть на осінніх канікулах. Разом з тим зимові канікули там будуть на тиждень довші. Учні Рівного, які навчаються у перших класах, побували на канікулах з 26 жовтня до 31 жовтня, а 1 листопада був вихідний день – неділя. Саме в цей період, до речі, мали канікули і учні київських шкіл.

На Радивилівщині осінні шкільні канікули триватимуть два тижні, найдовше в нашій області.

Радивилів, школа-гымназыя«Очевидно, що такі зміни у школах пояснюють економією енергоресурсів, – пояснив для ЗМІ начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський. – Нині кожен навчальний заклад самостійно визначає час, коли починати канікули. Однак об’єднані зимові канікули в жодному разі не будуть коротшими – вони триватимуть три тижні у січні. Усього протягом навчального року передбачено 30 днів канікул». З цього випливає, що радивилівські учні взимку матимуть лише 2 тижні канікул.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.