У Радивилові побуває головний поліцейський області

Начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергій Князєв зустрінеться сьогодні, 4 листопада, в Радивилові з представниками органів місцевого Сергій Князєвсамоврядування, громадськості, активом Радивилівського району, журналістами засобів масової інформації.

Ця зустріч намічена в райдержадміністрації на 11 годину. Затим керівник поліції Рівненщини проведе прийом громадян. Про це повідомляє районна газета «Прапор перемоги» в номері 44 (7945) за 4 листопада.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

4 коментарі

 1. Редактор сказав:

  Насправді відбулася зустріч заступника начальника обласного управління поліції Миколи Юсковця із представниками органів місцевого самоврядування та активом Радивилівського району.

  Під час зустрічі учасники заходу обговорили основні питання взаємодії поліції Радивилівщини із органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськістю, забезпечення правопорядку на території району. І знову однією із найболючіших проблем представники громадськості озвучили скорочення посад дільничних інспекторів. Утім, Микола Юсковець зазначив, що у рамках реформування правоохоронної системи, у кожному відділі функціонують групи реагування патрульної поліції, які оперативно виїжджають на повідомлення про вчинення правопорушення.

  Усі присутні відмітили значний позитив у встановленні на території міста камер відеоспостереження. Це значно покращило стан правопорядку та профілактики правопорушень.

  «Ми вдячні кожній вашій рекомендації, зауваженню та побажанню, – зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Микола Юсковець. – Лише спільними зусиллями ми досягнемо позитивного результату у забезпеченні правопорядку. Головне добросовісно працювати і все у нас вдасться».

  Після зустрічі з представниками органів влади, місцевого самоврядування та активом району Микола Георгійович вислухав громадян, які прийшли на прийом, а також провів робочу нараду у місцевому відділення поліції.

  • Микита сказав:

   ЯК ЗАВЖДИ, КОЛИ ПРИЇЖДЖАЄ НАЧАЛЬНИК З ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ МІЛІЦІЇ, В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОЯВЛЯЄТЬСЯ НА ПРИЙОМІ ТАКИЙ СОБІ ПОЛЗІКОВ – ДУЖЕ ЦІКАВО, ЯКІ В НЬОГО ПРОБЛЕМИ?

   • Редактор сказав:

    Про це можна і в нього самого запитати. До речі, він очолює ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ “ГРАНІТ”.

 2. NADA сказав:

  Я стала свідком в судді, щодо підробленого адмінпротоколу громадянином В.П.
  Напевно порушили кримінальну справу. Пора…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.