У Радивилові покажуть фільм про “кіборгів”

Добровольці Божої ЧотиЦей фільм мав гучні презентації в різних містах України, –документальна кінорозповідь «Добровольці Божої Чоти» розкриває подвиг героїчних оборонців міжнародного аеропорту в Донецьку. Завтра, 13 березня, фільм покажуть і в місті Радивилів, у молодіжному міському центрі дозвілля, більше відомому як кінотеатр імені П.Стрижака.

Автори кінострічки – Леонід Кантер та Іван Ясній – були безпосередніми свідками боротьби за Донецький аеропорт і зняли документально точний фільм. У ньому немає творчого домислу, є тільки вміло відбіраний відзнятий матеріал, є справжні люди і справжні події, є балансування на межі між реальним і нереальним. Цей жорсткий документ про історію творення нової української армії.

Документальний фільм «Добровольці Божої Чоти» слід подивитися. Початок сеансу в Радивилові о 19 годині.

Київський режисер, радивилівець Арсеній Бортник написав у Фейсбуці на сторінці групи «Радивилів»:

«Я хочу вас просто попросити прийти на один документальний фільм. Цей фільм пройшов з шаленим прокатом у Києві. На прем’єру неможливо було потрапити. Цей фільм про військові події на сході, про Донецький аеропорт, про наших захисників. Він правдивий, але важкий. А найголовніше – сильний.
На показ буде хтось із творців і героїв фільму. Ви зможете побачити їх і поговорити. Я не знаю, як передати словами вдачу, що фільм буде у нашому місті. Особисто знайомий з одним з авторів, тому знаю, що цей фільм щирий і правдивий. Вхід за благодійними внесками. Я надіюся – до зустрічі!».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Наталя М. сказав:

    Дуже добре! Фільм поки що не можуть подивитися всі, бо потрібна увага світу, є домовленості, що фільм займе екрани в Польщі, Франції, Італії, мегаполсах Штатів та Канади; хочуть запропонувати стрічку на відомий Каннський фестиваль. Успіхів вам, автори фільму!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.