У Радивилові «працюють» крадії із Закарпаття

Мешканець Закарпатської області отримав три роки позбавлення волі за обкрадання квартири у Радивилові. Як повідомляють у прес-службі УМВСУ Рівненщини, його спільник спокутуватиме гріхи «умовно».
Двох друзів із Закарпаття вабило у мандрах все, а особливо нові місця і саме ті, де можна заробити «дурні гроші». Восени минулого року, 25-річний Владислав спільно із 21-річним приятелем попрямували електропоїздом до міста Львів. На меті вони мали одне – когось «розвести» на гроші, або ж обікрасти.
Не довго думаючи, вирішили зійти на станції Радивилів. Так само потрапили й до першого ліпшого під’їзду однієї з міських багатоповерхівок. Повертаючи в дверях ручки, все ж знайшли незачинені двері.
В квартирі, на трюмо лежав жіночий гаманець, який злодії вхопили та кинулися навтьоки. Однак, потерпілі відразу ж зателефонували до міліції та викликали слідчо-оперативну групу.
Правоохоронці за фактом крадіжки, що поєднана із проникненням у житло відносно обвинувачених відкрили кримінальне провадження. А матеріальну шкоду завдану потерпілій оцінили в 900 гривень.
Нещодавно відбувся суд. Відтак, три роки і один місяць Владислав проведе у в’язниці, а його спільника покарано іспитовим строком в один з половиною роки.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.