У Радивилові пройшов мітинг на підтримку київського Євромайдану

24 січня в Радивилові біля приміщення торговельного комплексу на майдані Незалежності під Державними прапорами України пройшов мітинг на підтримку київського Євромайдану, під час якого учасники акції вимагали зміни корумпованої влади в Україні, засуджували силові методи придушення протистояння, зокрема, розгін мирних демонстрантів у Києві «беркутівцями».

Учасники мітингу заспівали Державний гімн України, хвилиною мовчання вшанували жертви київського протистояння.

Виступали депутати районної ради Петро Жукевич, Юрій Костюк і Володимир Кондик, депутат міської ради Юрій Крохун, підприємці Ніна Гладиш і Василь Кималко, ветеран праці Василь Глібко, громадська активістка Наталія Бортник. Дехто з них побував у Києві на майдані, брав участь в акціях протесту. Виступаючі заявляли про свою солідарність з київським Євромайданом, підкреслювали, що вимагають зміни влади, а також зажадали притягнути до кримінальної відповідальності осіб, винних у побитті мирних мітингувальників, у насильницькій смерті кількох учасників протестних акцій, призначити дострокові президентські і парламентські вибори, забезпечити курс на Євроінтеграцію України.

На мітингу побували й голова районної ради Олександр Пастух та голова райдержадміністрації Анатолій Грисюк. Вони підкреслили, що діють в інтересах жителів Радивилівщини, як корінні жителі району завжди враховували і враховують думку громади, депутатів районної, міської і сільських рад, виконують Конституцію України і чинне законодавство.

Було прийнято резолюцію учасників мітингу, яка відобразила й позицію місцевих осередків опозиційних щодо існуючої влади політичних партій.

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.