У Радивилові відкриють меморіальну дошку полеглому герою

Ігор Черняк, Золочів

Меморіальна дошка, відкрита на Золочівській школі №2.

У Радивилові 17 квітня відкриють пам’ятну дошку на честь 34-річного Ігоря Черняка, який загинув у зоні АТО.  Дошка буде розміщена на будівлі Радивилівського НВК “Загальноосвітня школа №1 – гімназія”.  Про це повідомили у прес-службі народного депутата України Олександра Дехтярчука. Щоправда, місцем відкриття дошки було названо ліцей, тому спершу й на нашому сайті з’явилася неточна інформація, яка опублікована і в інших виданнях області.

Навчався Ігор у Золочівській загальноосвітній школі № 2 імені Маркіяна Шашкевича на Львівщині, закінчив Національний університет «Львівська політехніка». У трудовій біографії – робота в комерційному банку, затим – на будівництві.

Був активним учасником революційних подій на Майдані у Києві. Коли розпочалася агресія Росії на схід України, вступив добровольцем у батальйон «Донбас», щоб захищати незалежність своєї Батьківщини, ніс службу як стрілець-санітар. Загинув 18 липня 2014 року в бою за місто Попасна. Того вечора на сторінці в «Вконтакті» бойовики «ЛНР» виклали фото особистих речей, документів та одягу загиблих «донбасівців» із цинічним словесним хизуванням убивством українських вояків.

Відспівували Ігоря Черняка в церкві Олександра Невського в Радивилові. Похований на кладовищі в цьому місті – за місцем проживання матері. А 2 серпня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, Ігор Черняк посмертно був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.