У Радивилові викрито групу осіб, які грабували автомобілі

злодій, крадіжка з машинДесять діб знадобилось радивилівським правоохоронцям, щоб встановити осіб, які за одну ніч здійснили серію крадіжок із автомобілів жителів міста Радивилів.

До чергової частини районного відділу міліції звернулися радивилівці з проханням розшукати осіб, які в ніч з 17 на 18 січня шляхом розбиття віконного скла, зламу замків капоту та дверцят їхніх автомобілів викрали три акумуляторні батареї, дві автомагнітоли, два набори гайкових ключів, навігатор, дизельне паливо, запчастини й аксесуари до їхніх транспортних засобів.

До розшуку зловмисників  був задіяний майже весь особовий склад Радивилівського районного відділу міліції, а також члени міського громадського формування «Граніт». Спільними зусиллями правоохоронців здійснювався поквартирний обхід будинків та проводився комплекс інших розшукових заходів, спрямованих на здобуття оперативної інформації.

Згодом зловмисників піймали на «гарячому» під час спроби здійснити чергову крадіжку з автомобіля у сусідніх Бродах, що на Львівщині. Наразі їхня причетність до крадіжок з автомобілів у Радивилові встановлена, про що свідчать докази їхньої вини, які вилучені з місця події.

-Злодіями виявились четверо непрацюючих жителів Бродівського району, 1992, 1993, 1997 та 1989 років народження, – прокоментував  про хід подій начальник радивилівської кримінальної міліції Олександр Конюший. – В їх поле зору потрапляли автомобілі, що паркувалися у дворах будинків. Точна сума збитку буде встановлена після проведення автотоварознавчої і товарознавчої експертиз. Чоловіки ніде не працювали й таким чином хотіли поліпшити своє матеріальне становище.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1  статті 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України. По справі триває досудове слідство. Санкція статті передбачає покарання від 850 гривень штрафу до позбавлення волі строком до трьох років.


Оксана Шуляк, Радивилівський РВ УМВС.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.