У Радивилові вже працюють відділення трьох поштових компаній

Багато десятиріч жителів Радивилова і району обслуговувало одне-єдине поштове підприємство – Укрпошта, хоча якщо точніше – таке об’єднання з’явилося в Україні лише 20 років тому, а ще раніше нас обслуговував районний вузол зв’язку. Сьогодні в Радивилові вже діють три поштові компанії. Зовсім недавно на території Радивилівської друкарні (вул. Кременецька, 26) відкрилася філія «Ін-Тайм» – Національної служби доставки (від англ. in time — в термін або вчасно) — одного з провідних операторів ринку експрес-доставки збірних вантажів в Україні. Нині ця мережа налічує понад 490 представництв.Ін-Тайм_Радивилів

Хто в Радивилові користувався послугами  відділень (філій) Укрпошти і «Нової пошти», неодмінно звернеться (а багато хто вже й звернувся) за послугами доставки у філію «Ін-Тайм». Ну, хоча б для того, щоб порівняти розцінки за пересилання різногабаритних речей, оцінити оперативність роботи.

Нова філія в Радивилові приймає вантажі вагою від 0,1 кг до 10 тонн – і транспортна компанія «Ін-Тайм» доставить  їх у будь-який населений пункт України, доставить за 1-2 робочих дні, на деяких напрямках – за 3. Вантаж безкоштовно може зберігатися на складі до 10 днів. При необхідності вантаж вам запакують.

Одне слово, ринкові відносини збагачують і ринок поштових послуг. Конкурентне середовище вже й у Радивилові сприяє підвищенню уваги до клієнта, поліпшенню якості обслуговування, здешевленню послуг.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

  1. Микола сказав:

    Нормально.

  2. Микола сказав:

    Це дуже добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.