У Радивилові – знову вибори, 27 березня

10 громад в Україні, в їх числі Радивилівська об’єднана територіальна громада, проведуть перші вибори депутатів об’єднаних територіальних громад та відповідних голів. Це відбудеться 27 березня 2016 року, про що йдеться у постанові Центральної виборчої комісії № 619 від 25 грудня 2015 року «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 27 березня 2016 року» (додаток №1 з переліком територіальних громад). Початок виборчого процесу оголошено з 6 лютого 2016 року.

25 жовтня 2015 року перші місцеві вибори відбулися у 159 об’єднаних територіальних громадах України. Зараз вони самостійно формують свої бюджети, готують програми розвитку територій та інвестиційні проекти і проходять процес реєстрації виконавчих органів влади як юридичних осіб публічного права.Радивилів, центр, Радивилов, Рівненська область

Нагадаємо: відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Радивилівська міська територіальна громада у вересні вирішила об’єднатися з територіальними громадами сіл Немирівка, Батьків, Гаї-Лев’ятинські Немирівської сільської ради, сіл Дружба, Новоукраїнське, Малі Гайки Дружбівської сільської ради, сіл Башарівка, Перенятин, Старики, Приски Башарівської сільської ради, сіл Підзамче, Підлипки, Стоянівка, Казмірі, Круки, Адамівка Підзамчівської сільської ради – в Радивилівську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Радивилів. Були й відповідні рішення сесій Немирівської, Дружбівської, Башарівської та Підзамчівської сільрад, якими затверджено згоду утворити Радивилівську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Радивилів. У виборах візьмуть участь виборці всіх названих сільських і Радивилівської міської рад.

Таким чином, депутатам Радивилівської міськради, Немирівської, Дружбівської, Башарівської та Підзамчівської сільрад, обраним 25 жовтня, випаде виконувати свої повноваження лише 5 місяців.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

  1. Марина сказав:

    В Ольги Молінської знов буде шанс поборотися за посаду мера і ще і ближчим селам показати яка вона. Знову будемо мати розвагу

  2. Всезнайко сказав:

    ОЛЬГА МОЛІНСЬКА-ЧЕСНА ТА ПОРЯДНА ЖІНКА ,ЯКА БОРИТЬСЯ З РАДИВИЛІСЬКИМИ КОРУПЦІОНЕРАМИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.