У Радивилівській ОТГ капітально оновили дитсадок

У Радивилівській ОТГ – радісна і довгоочікувана подія: після проведеної капітальної реконструкції урочисті входини святкували у Підзамчівському ДНЗ “Теремок”.

Повітряних кульок різнокольорові в’язанки, супровід духового оркестру, схвильовані діти і батьки, які вручають коровай почесним гостям, – усе свідчило, наскільки значимим у житті цього старостинства є відкриття оновленого дитячого садочка. Знадобилися місяці кропіткої та безперервної роботи, щоб колись аварійний дошкільний навчальний заклад – без водопостачання, водовідведення та зимовими “мінусами” просто всередині груп – перетворити на сучасний і комфортабельний осередок для навчання й виховання дітей. На всезагальну радість, нині картина кардинально різниться від тієї, яку можна було побачити у “Теремку” ще торік: дивують затишком зі смаком облаштовані групи, відреставрований та оснащений новою технікою харчоблок, кімната для прання, зведена надійна покрівля, яскравий фасад та дбайливо проведений благоустрій ігрових майданчиків й всієї прилеглої території.

Побачене додає впевненості, що всі перетворення у “Теремку” створено з турботою та любов’ю до дитини. Максимально охопити малюків дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність – таке завдання назвав пріоритетним у своїй роботі голова Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетян, який побував на урочистостях у дитсадку з нагоди перерізання символічної стрічки.

Спільну радість із жителями старостинства розділили почесні гості – народний депутат України Верховної Ради восьмого скликання О.В.Дехтярчук, заступник голови Рівненської обласної ради С.А.Свисталюк, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Г.М.Таргонський, депутат Рівненської обласної ради А.І.Грисюк, депутат районної ради В.П.Мінько. Їх вітання з нагоди святкових входин були доповнені щедрими подарунками малечі: для побутових потреб дитсадочка, зокрема, О.В.Дехтярчук вручив сучасний пилосмок, а його вихованцям – пакунки з солодощами, депутат обласної ради А.І.Грисюк доповнив затишні інтер’єри груп двома килимами. Від Радивилівської міської ради всім вихованцям “Теремка” було придбано набори столових приборів та чималий пакунок з розвиваючим приладдям та іграшками – від відділу освіти ОТГ.

Кожну добру справу прийнято розпочинати з молитви.
Щоб усі, хто виховуватиметься і працюватиме у “Теремку” повсякчас перебували під Господньою опікою, настоятель Свято-Покровського храму с.Підзамче о.Василій провів освячення всього приміщення дитячого садочка, а також подарував закладу ікону Почаївської Божої Матері.

За те, що підзамчівський ДНЗ “Теремок” оновився і мрію багатьох вдалось втілити у реальність, з подякою виступила завідувачка Г.Б.Кравчук. Як відомо, дитинство в селі минає без зоопарків та походів у кінотеатри. Тому всі найбільш значущі події проходять саме у дитсадку, наголосила вона. Від імені вихованців, їх батьків та виховательського колективу вона адресувала щиросердечне “спасибі” керівництву об’єднаної громади, а також всім причетним до оновлення дитсадка людям. На гордість усім, відремонтований “Теремок” не поступається за естетичністю і внутрішнім оснащенням навіть міським дошкільним закладам.

Оновлений красень-дитсадочок постав, як символічний вінець об’єднання людських зусиль, як яскравий результат роботи великої і злагодженої толоки. Адже серед помічників у ремонтних роботах були батьки, вихователі, спеціалісти міської ради та комунальної служби. Пролунали також подяки на адресу місцевих приватних підприємців – В.Д.Лисака, В.М. Решетила, які завжди сприяли працею і технікою.
Уже з наступного дня підзамчівський дитсадок знову наповнився жвавою метушнею та сміхом малечі, за якою стільки місяців ностальгував. Тут функціонує дві групи – молодша і старша, у оновленому закладі виховуватимуться сорок дошкільнят.

До речі: цього навчального року підзамчівський “Теремок” перегорнув ювілейну, півсторічну сторінку з моменту своєї діяльності. А ювілей то не просто слово… Це справжнє свято й пишне торжество. Саме у таких от декораціях і зустрів свою славну дату дитсадок-ювіляр.

А ще у цьому дитсадочку зібралось розкішне суцвіття дитячих талантів. Свою подяку за здійснену мрію вони висловили у чудових піснях і таночках. Разом із дітьми заспівали й вихователі. Пригадалось, як кажуть: коли лунає пісня, десь поруч ходить і щастя. Хай наступні півстоліття проминуть у радості, щасті, процвітанні!

(Зі сторінки Наталії Янчин у Фейсбуці).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.