У радивилівському парку відзначали своє свято діти

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 65-річчя Радивилівського міського будинку школяра у міському парку відпочинку відбулося величезне свято «Квітни, моя родино», розповіла в соцмережі Мар’яна Кравчук. Вихованці звітували перед громадськістю міста, ділилися із глядачами своїми досягненнями та успіхами, підбивали підсумки роботи за увесь навчальний рік, знайомили зі своїми талантами.

У програму свята увійшли і концерт, і виставка робіт, і сімейний квест «Зустрічаймо літо весело» (виготовлення сім’ями вихованців БШ на 7 творчих станціях сувеніру «Родинне дерево», і стріт-арт на асфальті крейдою «Райдужне дитинство», і розважальний ігродром «Коли сміються діти – посміхається небо» і оpen-air з пластилінового живопису «Від мрії до дії, від дії до серця!».

Свято вдалося і було надзвичайно насиченим. Сподіваємось, що такі заходи допоможуть радивилівцям і гостям міста пізнати краще нашого ювіляра – Радивилівський міський будинок школяра, полюбити і стати його «промоутерами»!

А ось запис Наталії Янчин.

До Міжнародного дня захисту дітей радивилівський парк відпочинку вбрався у розкішне творче намисто: на шоу талантів усіх жителів та гостей міста запросили вихованці та викладачі гуртків Радивилівського міського будинку школяра.

Тож ранок першого літнього дня наповнився піснями й танцями, переливами духової музики. Малятам організували чудову локацію для фотосесій, творчі майстерні під відкритим небом, стріт-арт для охочих помалювати на асфальті, пластиліновий живопис та креативний родинний квест “Зустрічаймо літо весело”!

Наскільки веселково-яскравим буває дозвілля, маленьким радивилівцям продемонстрували дитячі аніматори. У міській бібліотеці відбувся цікавий та пізнавальний майстер-клас від радивилівця Тараса Підгірняка, режисера з монтажу, чия майстерність визнана на міжнародних кінофестивалях. Під його керівництвом діти мали можливість творити героїв мультфільмів. А для спортивно активних містян показові виступи в парку влаштували рівняни із запрошеної команди зі стріт-воркауту.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.