У Радивилові на пошті – мобільний пункт вакцинації від коронавірусу

У Дубенському районі стартувала вакцинація у відділеннях «Укрпошти», а саме в Радивилові, Демидівці, Семидубах, Смизі, Дубні й Млинові. Загалом на Рівненщині більш як у 80 відділеннях «Укрпошти» розпочали роботу мобільні пункти щеплення проти COVID-19.

Найбільш вразлива до COVID-19 категорія населення – люди віком понад 60 років. Тому МОЗ, спільно з дирекцією “Укрпошти” , було прийнято рішення про залучення в процес вакцинації відділень «Укрпошти», для того щоб максимально спростити доступ до щеплень для людей, які отримують пенсії та користуються послугами пошти.

У рамках проєкту організовано співпрацю відділень «Укрпошти» з ПМСД та мобільними бригадами з вакцинації. Основна мета таких кроків – зробити процес вакцинації доступним і зручним для всіх верств населення.

З 9:00 до 12:00 години працюватимуть медики КНП «Радивилівський центр надання первинної медико-санітарної допомоги» на мобільному пункті вакцинації відповідно до графіка роботи поштового відділення.

– Імунізація проводиться протиковідними вакцинами, що є сертифіковані для використання у світі та в Україні – це CoronaVac, AstraZeneca , Pfizer, – зазначила директорка КНП «Радивилівський центр ПМСД» Валентина Поляк. – Препарати доставляються на мобільний пункт вакцинації у холодовій сумці. Це забезпечує стовідсоткове дотримання температурного режиму при транспортуванні.

Відповідно до інструкції, протиковідні препарати можуть зберігатися при кімнатній температурі ще до шести годин після початку вакцинальних дій. У такий же спосіб відбувається імунізація і на стаціонарних пунктах щеплень. Захищаючи себе від поширення небезпечного коронавірусу, громадяни можуть бути спокійні щодо дотримання температурного режиму та норм стерильності при введенні вакцини на таких тимчасових пунктах щеплень. Про це повідомлено в соцмережі на сторінці Радивилівської громади.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.